A A A

 

 

předprodej vstupenek na tel. čísle: 723872010, email: kinomir.opava@seznam.cz

nebo v pokladně kina vždy 1 hod. před začátkem každého představení

 


 

 

pátek 4. 1. 

 

18:00 hod.

 

USA 2018 /70 min./

 

THE DOORS


Píše se rok 1968 a The Doors nastupují na pódium legendárního Holywood Bowl, aby odehrály svůj nejslavnější koncert. Záznam byl poprvé vydán v roce 1987 a vy si můžete koncert vychutnat v nadpozemském provedení. K 50letému výročí si ho vzal znovu do rukou dvorní zvukař kapely a osobně jej znovu smíchal a zremastroval.


ml. přístupno

jednotné vstupné: 150,- Kč

 


 

 

 pátek 11. 1.

 

18:00 hod.

 

životopisný hudební film USA /134 min./


BOHEMIAN RHAPSODY


Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

režie: Roman Singer

hrají: Rami Malek, Ben Hardy, Mike Myers, Lucy Boynton, ad.

 

www.csfd.cz/film/300902-bohemian-rhapsody

ml. přístupno

jednotné vstupné: 120,- Kč

 


 

 

sobota 19. 1.  

 

15:00 hod.

 

animovaný film USA /91 min./

 

RAUBÍŘ RALF A INTERNET


Ve filmu Raubíř Ralf a internet opouštíme Litwakovu videohernu a vydáváme se do rozsáhlých, nezmapovaných a vzrušujících vod internetu, na kterých udělá Ralfovo raubířství pořádné vlny. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá poruchová kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry..“

 

www.csfd.cz/film/443901-raubir-ralf-a-internet/

ml. přístupno

jednotné vstupné: 110,- Kč

 


 

 

 čtvrtek 31. 1. a pátek 1. 2.

 

v 18:00 hod.

 

komedie ČR 2019 /93 min./

 

ŽENY V BĚHU


Věra prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer  v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání neženou.
Je zřejmé, že mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat to, když cíl je na dosah …

Hrají: Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková, Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Martin Hofman ad.

www.csfd.cz/film/657646-zeny-v-behu/

 

ml. přístupno

vstupné:130,- Kč